AktualnościCzłowieku, nie irytuj się!


Już w najbliższy czwartek odbędzie się wieczór planszówkowy w Stygmatyku! Będzie to doskonała okazja by oderwać się od kolokwiów, projektów i rozerwać się w studenckim gronie :)
Uwaga - niespodzianka - zaprosiliśmy gości!


Link do wydarzenia na FB


Czy wiesz, że w pierwsze gry planszowe grano już w starożytnej Mezopotamii i Egipcie? Nas nie przeraża jednak dłuuuga historia tej towarzyskiej rozgrywki. Gry rozwijają wyobraźnię i zręczność, ćwiczą analityczne myślenie, a przede wszystkim zapewniają dużą dawkę emocji.
Piesza Pielgrzymka do Trzebnicy z DA Stygmatyk

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do wyruszenia na 38 Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską do Trzebnicy z Duszpasterstwem Akademickim Stygmatyk!Spotykamy się już o 6 rano pod Księgarnią Archidiecezjalną.
Więcej informacji w wydarzeniu na naszym fanpage'u na FB: https://www.facebook.com/events/489655121395225/


Nowy semestr - czas START!

Szukasz wspólnoty, chcesz czegoś więcej, chcesz dobrze rozpocząć nowy rok akademicki? Już od pierwszych dni października ruszamy z naszą duszpasterską aktywnością! :)  Szczegółowy plan na poniższym plakacie oraz na wydarzeniu na FB: Dni na Dobry Początek z DA Stygmatyk
Zabierzcie ze sobą znajomych! Do zobaczenia!Zapraszamy na Koncert na Tekach!I po Obozie.. Jedziemy znów za rok!

No i XXXIV Obóz Adaptacyjny DA w Białym Dunajcu już za nami. Mamy nadzieję, że wszyscy dotarli już bezpiecznie do domku.

Bardzo DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom oraz całej kadrze za stworzenie tak cudownej atmosfery podczas tych 2 tygodni spędzonych razem. 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w roku studenckim w naszym DA i za rok na Obozie! Już niedługo - spotkanie pobiałodunajeckie! Informacje już wkrótce!